Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-14 21:30:00Ekonomia TEMA

2 Komente

 1. z
  zigur

  Mire beni qe i rrisni rrogat por mir do beni ti ulni pensionet e pleqerise sepse pleqt po trashen shume dhe me e keqia eshte se dalin nga blloku per zocka.....

  1. C
   Cobani

   Rrisni pensionet plehra se e vdiqet per se gjalli kete moshe te vuajtur.spo ngopin barkun me bukë or qener

   Lini një Përgjigje

   21:20 Ekonomia 7 komente

   20:49 Ekonomia

   17:10 Ekonomia

   21:34 Ekonomia

   19:10 Ekonomia 1 koment

   18:18 Ekonomia

   22:10 Ekonomia 4 komente

   21:40 Ekonomia 1 koment

   21:20 Ekonomia

   21:10 Ekonomia

   Më të lexuarat

   09:31 Politika 24 komente

   17:40 Kronika 10 komente

   09:44 Politika 49 komente

   11:41 Politika 14 komente

   16:15 Kronika 19 komente

   09:38 Rajoni 22 komente

   Blog Tema

   18:08 Blog

   10:40 Blog 6 komente

   18:59 Blog 6 komente