Aksidentohet efektivja e policisë Anisa Kostani, udhëtonte me një shofer pa patentë

25 Janar 2023, 10:09Kronika TEMA

Aksidentohet efektivja e policisë Anisa Kostani, udhëtonte me një

Efektivja e policisë së Elbasanit Anisa Kostani u aksidentua me makinë një natë më parë në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth mesnatës në afërsi të kopshtit botanik.

Raportohet se efektivja ishte pasagjere në një makinë që drejtohej nga Kristofor Duka, i cili ishte pa patente.

Ata u përplasën fillimisht me një tjetër automjet, e më pas me trafikndarësen. Si Kostani ashtu dhe Duka u dërguan në Spitalin e Traumës, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Kujtojmë se Anisa Kostani, në gusht të 2022 u pezullua nga detyra pasi përdori gjuhë fyese ndaj gazetarëve dhe medias në rrjetet sociale.

Kostani u rikthye detyrë, po në Elbasan, pas 1 muaj pezullimi.

Ajo u bë e famshme, pas disa daljeve në media me një gjarpër, me të cilin jetonte.

Njoftimi i policisë

– R. D., 26 vjeç, banues në Tiranë, pasi është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin M. S. Si pasojë janë dëmtuar drejtuesit e dy automjeteve dhe pasagjerja e njërit nga automjetet, shtetasja A. K., 27 vjeçe (punonjëse policie, jashtë orarit të shërbimit), të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

19 Komente

 1. V
  Vlora.Vlora

  kurvat ne shqiperi gjithnje behen me fame dhe pse ,,arsyeja shume e thjeshte, ju gazeta dhe gazetare te degjeneruar qe s beni dot nje shkrim te hajrit po vetem na oromovoni prositutat ne kembim te 500 eurove

  1. k
   k

   Shtet dhe shoqëri e degraduar. Asnjë çudi, asgjë e re.

  2. U
   Ulqinaku me breke ne kembe.

   O shtet i dhjere

   1. P
    Pa vlere

    ..dhe prape do vazhdoje ne Policine e Shtetit?? Bravo Edi Rama. Jepi gaz. Pallosh!

    1. B
     Bardha

     Qelbesirat e sali berishes duan ti hedhin balte policise se shtetit qe ben detyren dhebperballet me kriminelat e saliut qe prej 30 vitesh. Jane keto punonjes te nderuar si anisa qe rrezikohen perdite nga banda kriminale e saliut. Ec petpara anisa dhe mos e ul koken. Je heroina e policise dhe fytyra qe e perfaqrson ate!!! Perpra drejt fitorjes.

     1. B
      Benidorm

      Hahahaha...uroj te jesh ironike.

     2. P
      Pergjimi I tyre do nxirrte cudira.

      Keto efektivet dhe prokuroret e Elbasanit jane komplet dashnore te krimineleve.Jane ne polici apo gjykata vetem per te ndihmuar krimin.

      1. Q
       Qeveri leshi

       Na plasiiiii trapiiii o gazetar qe late nam... per kete kurvaliqen nuk e sheh...

       1. K
        Kritiku

        Mjere keta qe komentojne si kodra pas bregut por edhe keta qe sjellin "lajme" te tilla, sepse nuk kane me shume tru se sa te peshkut. Ne rradhe te pare aksidentin e ka shkaktuar personi qe qenka edhe pa patente, atehere perse merreni me pasagjeren? Gjera te tilla ndodhin kudo ne Bote. Me kete i jap pergjigje atij gomarit qe e lidh kete gje me qeverine. Sipas tij qeveria e ka fajin qe ai vete i lindur injorant. Ky shkrim eshte tendecioz duke e lidhur nje aksident te rendomte me nje person qe me shume u be "e njohur" nga vete mediat skandaloze qe jane tek ne. Keto media qe drejtohen dhe jane te mbushur me njerez nga shpella qe iu ra ne dore nje kompjuter dhe u bene gazetare! Nga te tille njerez kete produkt do te kemi!

        1. K
         Klaudia...

         Oo Bardhaaa o xhannn ,Saliu ka njemije e nje te zeza nuk I mohon njeri,por dhe te dali policja si pune e kesaj me BMW ne foto me cica jasht e shale shqyer si prostitut ne Shqiperi shikon..ik dil ne Usa si kjo ne foto se ta kendon nenen,babin e fis...ku I gjete si I bere....edhe une njezet vjet kam ne pune po mezi I blej recipetat 8 mije leke te vjetra te shumica.. ajo mban recipetat 100 $...etj...etj...me roft qe jam me e bukur se kjo...e mbarova 2 universitete...ehh thuaj...

         1. t
          tetovari2

          Klaudia nuk ke "vlerë"po të kishte edhe pesë fakultete! Është koha kur vlerësohen cullaket,hajnat, bossat e drogës,spiunët,tradhëtarët,modelet,blogeret,debilet,idiotët dhe çdo gjë perverze në Shqipëri për fat të keq.

          1. K
           KORÇARI

           Mos harxho energji kot me qen sallahanë që lëpijnë b@thë partish. Ka shumë të ngjarë që kjo BARDHA të jetë motra e kësaj Pornostares që quhet Police ,në mos qoftë ajo vetë.

          2. K
           KORÇARI

           DAVA KURVASH ...

           1. a
            arrifi

            ... kjo eshte Shqiperia qe duam.

            1. F
             Fatmiri

             Ky eshte lajm humoristik ,per estradat e kllases punetore.

             1. K
              KONGOLEZI

              KJO ESHTE SUPER AKTORE TEK ROCCO SINFREDDI DUHET TE APLIKOJE OSE CASA ROSSO AMSTERDAM ESHTE E KERKUAR

              1. s
               selfo zeneli

               ajo po i bote gojore shoferi dhe jane perplas. e kane gjet shoferin me loqe brenda ne kroskot dhe pa patent. kur e ke ne vesh nga cili krah do flesh?

               1. A
                Asllon Paparazzi qi gju ksi gjonash turpi

                selfo zenjeli , me i tregu kaq ne Detaje gjonat qe kan ndodhur ne Makine me Policen ,nuk te beson kush ,pa sjell prova , ne Foto . Nji qinji Polices ne Elbasan me ka pas dergu disahet sms duke me then _Asllano amon hec ca dit ne Elbasan se nuk ke me dal pa gjo . Kam pa nji Police qe Trajton keq Kafshen . Cfar i thash ? Po me tha ajo me Gjaprin e verdh nji dit e pash tu i dhen Viagra ishte bo Gjapri si shtiz dhe koka i qe skuq flak . Pra du me then se llafe ka plot por Fakte pak.

               2. L
                Lomy

                Kujt i rruhet??

                Lini një Përgjigje