Bie nga kati i pestë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

22 Janar 2023, 21:30Kronika TEMA

 

Bie nga kati i pestë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen  e sotme në Tiranë. 80-vjeçari me iniciale P.K ka rënë nga kati i pestë i një pallati te “Ish- Parku” dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

I moshuari jetonte vetëm dhe dyshohet se është rrëzuar, ndërsa policia dhe grupi hetimor janë vendin e ngjarjes.

Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje.r.t/abcnews.al

2 Komente

 1. 7
  70 vjecari

  Cfare gopin e semes kerkonte ne ballkon 80 vjecari

  1. 7
   70 vjecari

   Cfare gopin e semes kerkonte ne ballkon 80 vjecari

   Lini një Përgjigje