EMRI/ Kreu veprime të turpshme me djalin e bashkëjetueses, kush është njerku i arrestuar edhe më parë për dhunë në familje

25 Mars 2023, 12:35Kronika TEMA

EMRI/ Kreu veprime të turpshme me djalin e bashkëjetueses, kush

Bledi Sinanllari  dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me 15 vjeçarin qe rezulton të jetë djali i bashkëjetueses se tij.

Ngacmimi ka ndodhur ne gusht të vitit të kaluar por denoncimi ne polici është bërë disa ditë me parë. Pas denoncimit të të miturit, policia e Pogradecit e ka shpallur në kërkim autorin, i cili u arrestua dje.

I mituri dhe autori i përkasin komunitetit egjiptian. Mësohet se Sinanllari është dënuar më herët për dhunë në familje.

 

1 Komente

  1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Kur thua i perket komunitetit "egjyptian" do te kuptojme se nuk kemi te bejme me autochthonous turkoshqipfoles!? Mut njeri kake tjetri.....

    Lini një Përgjigje