FOTO/ I ënjtur dhe me pranga në duar, Gert Shehut i komunikohet arrestimi në spital

7 Dhjetor 2022, 09:30Kronika TEMA

FOTO/ I ënjtur dhe me pranga në duar, Gert Shehut i komunikohet

Mbrëmjen e djeshme, Gert Shehut 31-vjeçarit që sulmoi Sali Berishën i është komunikuar arrestimi.

Siç duket dhe nga foto me pranga në duar në spitalin e Traumës dhe i ënjtur firmos deklaratën e tij. Ai nuk ka dhënë deklarime të plota, por ka thënë se do të flasë në një moment të dytë.

Kujtojmë se Shehu goditi mesditën e djeshme Berishën, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, gjatë protestës të thirrur nga opozita.

Pas sulmit, autori u neutralizua nga truprojat e Berishës të cilët e goditën me shkelma e grushta në fytyrë e pjesë të tjera të trupit duke i shkaktuar edhe dëmtime.

FOTO/ I ënjtur dhe me pranga në duar, Gert Shehut i komunikohet

3 Komente

 1. R
  Red

  Te lumte dora o trim.

  1. L
   Liroheni Gentin ju shkedhefte Shqiperia faren !

   Arrestoni Kriminelet e Kryekriminelit te Shqiperise qe e masakruan qytetarin Shqiptare o Putana o Bordello Polici dhe Dreqesi . Ai duhet te pegjigjet per grushtin qe i dha Kryekriminelit saleh hamuti , dhe grupi Krimineleve qe e godoti duhet po ashtu te Arrestohen dhe pergjigjen per dhunen kunder qytetarit Genti ! - Cfar mut ligjesh jane kto mor Putane Dreqesi ! Po sekur ta kishin Vrare Kafshet e Droguara te Kryekurves Esadiste Gentin ? Yyyyyyyyyyyy fundeerina . Do dalin te tjer Genta neser por jo me me grushta ,qe ti shkerdhjen robt Dy Kryekurvave dhe atyre shkerdhatave qe i shoqerojne . ptu Bordello Dreqesie

   1. b
    beni

    Nuk ju vjen turp , o te marre, se si e keni katandisur djalin e nenes, se beri ate qe te gjithe deshirojme perdite, por qe nuk jemi te zote qe ta bejme?! A mund te listojme te rrahurit dhe te vraret nga dora dhe goja e kesaj qelbesires me emrin Sali?! Nuk mundemi se jane shume, duke filluar qe nga te vetet, ata qe i servilosen nga halli kesaj ndyresire.

    Lini një Përgjigje