FOTO: Ky është efektivi në Mirditë që u përplas për vdekje nga një malazez

16 Shtator 2023, 10:24Kronika TEMA

FOTO:  Ky është efektivi në Mirditë që u përplas

Personi që shihni në foto është Gëzim Lazri, efektivi i policisë në Mirditë i cili ndërroi jetë në saj të një aksidenti tragjik ditën e sotme te Rruga e Kombit.

Policia ka zbardhur detaje të reja nga përplasja e dy mjeteve në Rrugën e Kombit që shkaktoi vdekjen e efektivit të policisë në Mirditë Gëzim Lazri.

Nga sa bëhet e ditur, ka qenë një manovër e gabuar e një mjeti tip ‘Chevrolet’ që drejtohej nga një malazez me iniciale M.F.

1 Komente

  1. A
    Adriatik

    Ngushellime familjes,miqeve dhe te afermeve te te ndjerit Gezim Lazri.Ti rrojne femijet.

    Lini një Përgjigje