Gruaja humbi jetën në një aksident me makinë, bashkëshorti në luftë me vdekjen

11 Shkurt 2024, 15:32Kronika TEMA
Gruaja humbi jetën në një aksident me makinë,

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ndodhi sot në Memaliaj.

Dy personat në foto, janë burrë e grua, Dhoksi Mango, 40 vjeç, e cila ishte pasagjere dhe nuk mund t’I mbijetojë dot plagëve të marra dhe Ledian Ibrahimi, i cili ndodhet në spitalin e Gjirokastrës në luftë me jetën.

Makina e tyre u përplas kokë më kokë, ndërsa dyshohet se shkak i aksidentit është bërë rrëshqitja e njërit prej mjeteve në rrugë.

Lagështia në rrugë dhe shiu i rrëmbyer ka vështirësuar manovrimin për mjetin “Ford” ku gjendej 40-vjeçarja që ka humbur jetën.

2 Komente

  1. V
    Viron çiçolli

    Çiifti më ideal, s'ka fat i miri,ngushëllime families dhe shërim sa më të shpejtë bashkëshortit zoti e ndihmoftë.

    Lini një Përgjigje