Aktorja dhe influencuesja shqiptare zhvishet në të brendshme, fotot e 'nxehta' i poston në Instagram

28 Shtator 2023, 14:36Lifestyle TEMA

Aktorja dhe influencuesja shqiptare zhvishet në të brendshme, fotot e

Aktroja dhe influencuesja Sara Kolami dukej sensacionale teksa u zhvesh me të brendshme tejet seksi.

Kolami i la fansat e saj në Instagram pa fjalë me disa foto të guximshme të saj duke modeluar me të brendshme të vogla rozë.

Modelja u pa duke qëndruar në një ballkon, ndërsa promovonte markën e njohur të rrobave të banjës dhe jo vetëm.

 

6 Komente

 1. A
  Adi

  Cerek metri si shtup muti

  1. M
   Me brekë është moda

   Aktore kjo? Influencuese? Kë ka influencuar aman?!

   1. p
    pergezime shqiptares

    super figur ...

    1. V
     Vlora.Vlora

     aktorja dhe influenueja ,kush e njeh ore aman ,e shikoni na la pa fjale s po marim dot fryme nga fotot e kurvave qe u ben reklame tema

     1. a
      astor

      sa e ka pagesen

      1. H
       Hajdarovski

       SHITET.

       Lini një Përgjigje