FOTO: Me dekolten e hapur dhe e shtrirë përtokë, Rudina Dembacaj nuk i lë vend imagjinatës

28 Shtator 2023, 13:25Lifestyle TEMA

FOTO: Me dekolten e hapur dhe e shtrirë përtokë, Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe të vazhdueshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi me anë të një postimi, aktorja shfaqet e veshur me një fustan me temina mbas trupit me një dekolte të hapuri.

“100 nuancat e blusë!”, shkruan ajo, ndërsa mori komente të panumërta nga ana e ndjekësve.

 

3 Komente

 1. D
  Dinua

  Alketa Vejsiu e Tropojes. Soj mantenutash seksi. Burri i kesaj eshte ekspert seksi se ka qene pimp / proxenet ne EU… Turp

  1. L
   Lezha

   Te edhi dita moj baxhella katundare

   1. H
    Hahhahh si pule e lagur !

    Cfare ka te mire kjo se te tjerat ! shueren njesoje e ben dhe kjo por me pake zhurme me te madhe ! Hahahaha Truri i pules ..Dallandyshe me koke.. Turp ! cfare Turpi akoma nuk eshte zhveshur lakuriq !

    Lini një Përgjigje