Armina Mevlani: Nuk ka asgjë të keqe të dashurohesh me dikë që ka fëmijë

23 Qershor 2022, 16:21Lifestyle TEMA

Armina Mevlani: Nuk ka asgjë të keqe të dashurohesh me dikë

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është në një lidhje dashurie të konsoliduar me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. Prej disa vitesh, ata janë bashkë dhe pritet që shumë shpejt të hedhin hapin e rëndësishëm të martesës.

Mirëpo, Shkëlzeni ka edhe dy fëmijë nga martesa e parë dhe kjo ka bërë që herë pas here Armina të gjendet përballë pyetjes se si e pret këtë fakt në jetën e partnerit.

Së fundmi, ajo është shprehur se nuk ka asgjë të keqe të dashurohesh me dikë që ka fëmijë. Mevlani madje ka treguar se nuk e ka problem dhe nuk e sheh si sakrificë.

“Nuk e kam fare problem dhe nuk e shoh si sakrificë që ka fëmijë. Duhet të ndryshojë, këtë mesazh duhet të çojmë. Nuk ka asgjë të keqe të dashurohesh me dikë që ka fëmijë”, ka thënë blogerja në “Goca e Gra”, duke nxitur shumë reagime.

7 Komente

 1. L
  Lenci bira

  Si po te trajton vjeherri Salih osman bin laden moj baxhelle?

  1. A
   Albina

   Nuk thuhet ashtu . Se ndryshe do dashuroheshe me mua. Thuaj - Nuk ka asgjë të keqe të jesh dashnorja e dikujt që ka para.....

   1. A
    A të bën të lumtur varfëria?

    Jo nuk ka problem që të dashurohesh me një burrë që ka fëmijë. Problemi është pse zgjidhni burra të krimbur në para (pavarësisht si i kanë bërë paratë)? Pse nuk gjeni burra të varfër që kanë thjesht një rrogë dhe jetojnë me qera e nuk kanë vila luksoze?

    1. D
     Dardan

     E sakte: "Nuk ka asgje te keqe te jeshe mantenuta (kurve e prenotuar) e nje krimineli qe jeton ne mes te miliardave te fituar me gjak njerezish te hedhur ne ere. Beji te fala Perbindeshit te Vicidolit, Doktor Mortjes.

     1. g
      gim mandri

      a mi moter gjith ai P..... je po ty nuk te njit. vajte 40 vjec dhe po pordh. nderro cjap per mendimin tim

       1. S
        Sam

        Nuk ka asgjë te keqe,sigurisht qe jo, Sidlmos kur robi ka pare

        Lini një Përgjigje