Beniada Nishani: Lekët e Big Brother i bëra 'rrush e kumbulla', kam dhe ca se jam gjirokastrite unë

27 Nëntor 2022, 09:50Lifestyle TEMA

Beniada Nishani: Lekët e Big Brother i bëra 'rrush e

Modelja Beniada Nishani, e cila doli e treta në edicionin e parë të "Big Brother VIP", thotë se ka ende para nga ato që fitoi nga spektakli. E ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, Nishani tha se ka dëshirë të blejë një makinë. 

Pjesë nga biseda:

Roza Lati: Por a i more lekët e “Big Brother”?

Beniada Nishani: I mora i mora. Patjetër. Shumë korrekt.

Roza Lati: Çfarë i bëre?

Beniada Nishani: Rrush e kumbulla i bëra. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë. Pash një “Fiat XL”. Unë vdes për “Fiat”.

7 Komente

 1. N
  Nuk me pelqejne kurvat

  Jo, nuk je gjirokastrite, je Libohovite.

  1. N
   Nuk me pelqejne kurvat

   Jo, nuk je gjirokastrite, je Libohovite.

   1. L
    Libohoviti që njeh gjithë mbiemrat

    Mbiemri Nishani nuk është nga Libohova, por nga Nepravishta. Pra pak kilometra më poshtë, ndërmjet Libohovës e Glinës. Kush gënjen veten akoma se mbiemri dhe fisi Nishani janë Libohovitë, është injorant 1000%.

   2. N
    Nuk me pelqejne kurvat

    Jo, nuk je gjirokastrite, je Libohovite.

    1. N
     Nuk me pelqejne kurvat

     Jo, nuk je gjirokastrite, je Libohovite.

     1. N
      Nuk me pelqejne kurvat

      Jo, nuk je gjirokastrite, je Libohovite.

      1. T
       Toraversokorix

       Mos , se ma pështitë .

       Lini një Përgjigje