FOTO/ Mungoi në dekorimin mongol: Monika “i merr” Sashën Ilir Metës

26 Nëntor 2022, 17:12Lifestyle TEMA

FOTO/ Mungoi në dekorimin mongol: Monika “i merr” Sashën

Në kohën kur i shoqi ka publikuar pamjet e dekoratës mongole, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjete një foto nga shtëpia.

E veshur si për fundjavë, me një filxhan të madh kafeje në dorë, Monika ka pozuar me Sashën, macën e tyre që njihet edhe si dobësia e Ilir Metës. E qeshur në fytyrë, Monika e ka shoqëruar foton me dixhiturën: E shtunë?

TemA

FOTO/ Mungoi në dekorimin mongol: Monika “i merr” Sashën

19 Komente

 1. B
  Bato

  Po pse e media i beni njerzit te vjellin domosdo?

  1. k
   k

   Kjo shkërdhata ka me vete gjithë urrejtjen time personale dhe gjithë popullit shqiptar. Zoti të ndëshkoftë ashtu siç e meriton,dhe aty ku të dhemb më shumë.

   1. S
    Sasha Likes

    E tharë, e plakur, me rrudha në faqe , qafë e gushë, si gjyshja e Fiqos së Like Metajt, në vakt të pordhës….

   2. P
    Pa vlere

    Katunare, provinciale. Ty uk te bejne dot leket dhe as operacionet plastike, se ti qelbesh ere katunare. Ska parfum qe ta heq!

    1. J
     Jari

     Ça e nxirrni, Mona është bërë nga operacijonet plastike si Mushkë Librazhi, e presin 7 penxheret, aty do kapi sapunin Mona e Like Spiunit.

      1. O
       Ok

       Nuk ka punuar nje dite,po them nje dite,dhe cfare jete Perrallore ben.Kote nuk thonin te vjetrit:Pac fatin e Kurves.

       1. m
        mona duket si debile

        po sasha ka dekorate.

        1. 1
         19

         Yt baxhelle vetem mut ka ne kok .kurve e lindur e shallvareve .

         1. M
          Mamica

          Shtye mi zonjë shtye , shtyeni , veç mos ju shallon Saša e ju gric . Kanë dallë pupa për katërkomsha te Nike Pet-collection 2022 . Ka dhe ulje . Nxitoni .

          1. N
           Nedimeja

           Rrace e ndyre. Jetojne mbi gjakun e te pafajshmeve dhe buken e vjedhur te fukarenjve. Prandaj Zoti po merr hak ndaj jush.

           1. k
            katjusha moja

            Edhe maces I kane vene emer RUS, ne CDO aspekt do dalim proRusë.

            1. B
             Beni

             Paska ftohte nga kembet,qenka veshur me corape leshi!paska pasur te drejte kur thote qe nuk na dalin leket per te paguar ngrohjen!

             1. P
              Profesoreshë Doktoreshë Mona

              Me demek jete te thjeshte si gjithe populi! Po kujt ja ben keto ti moj hajdute dhe kriminele qe jo vetem ju por edhe ata qe nuk ju ndeshkojne, te gjithe mbarofshi me vuajtje!

              1. M
               Moni

               Me filxhan kafeje thote, po ajo eshte londineze pin vetem çaj. Eshte civilizuar por paska ftohte I qenka bo hunda si spec dhe corapet e leshit si katunare qe eshte si paska harru. Pabuksja.

               1. C
                Coli

                E ka pike te dobet macen Likja se me siguri duhet te jete ma e zgjut se Likja dhe Mona bashke.

                1. b
                 baxhella

                 e ke pare surratin tat. ke 100 rrudha ne qafe e fytyre. me duket se nena jota ka shume me pak rrudha. ato operacionet plastike kane pasoja. edhe 2 vjet e dukesh si me qene 79 vjece o e shkrete. a e dini ju cfare ndodhe me mallin haram e malli hallall si njeri edhe tetrin i merr uji por me nje ndryshim malli haram e merr te zotin me vehte, malli hallall e len te zotin ne brg. tani e kuptoni fundin tend e te likes. sic duket paske nderrue mendje e nuk do ikesh nga shqiperia se paske dhene vilen me qera e paske hyre te apartamenti i gjyshes. nuk e di me ngjave me nexhmien te pularia ne tirane vetem se dukesh 5-6 vjet me e re se sa kur vdic nexhmia. te keqen shko urgjent te doktori se dukesh per nje bret. hajt pirdhu baxhelle. ke perzervativ a po nuk te duhen me se vegla te ka vdeke, te rrofte prapanica e varur edhe per 2-3 vjet. mos dil ne publik as ne foto te pas viti 2000 se realisht dukesh shume e plakur, e mbaruar. shume rrudha kudo lekure e varur etj. etj...

                 1. ?
                  ?

                  Ato librat ke rafti i ke vene per zbukurim se per te lexuar nuk behet fjale

                  1. P
                   Paulina

                   Populli thot rane malet u ngriten halet e ka thene bukur

                   Lini një Përgjigje