E kritikojnë për mbipeshën, reagon Bebe Rexha: Marr ilaçe që më bëjnë të shtoj në peshë

20 Nëntor 2022, 09:20Lifestyle TEMA

E kritikojnë për mbipeshën, reagon Bebe Rexha: Marr ilaçe

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha po shijon suksesin e këngës së saj më të fundit “I’m good (Blue)” me David Guettan.

Ajo së fundmi performoi live në NRJ Music Awards 2022, gjersa ka arritur të nominohet edhe për mbrëmjen e madhe të çmimeve, Grammy Awards 2023.

Jo pak herë, 33-vjeçarja nuk nguron që t’iu përgjigjet fansave të saj në Twitter kur ata i shkruajnë ndonjë pyetje apo status dedikuar saj.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “I’m a mess” i është përgjigjur një fansi i cili i sugjeroi asaj një ndërhyrje estetike për të humbur peshën, për të cilën është kritikuar shpesh herë.

“I dashur, unë ha shumë dhe kam sindromën e vezoreve policistike dhe marr ilaçe që më bëjnë të shtoj peshë. Më beso se do të doja të isha më i vogël jo më e madhe”, shkroi Bebe Rexha në Twitter.

 

1 Komente

  1. O
    Olio pidhari

    Konsumon shume ushqim si e babzitur o Bebe Rexhaaaa , duke thithur ajer nuk shendoshet asnje , vec gjeja e vetme dhe justifikimi qe kane ne maje te gjuhes hamsit e ushqimit eshte : nuk ha gje fare , as vete se di si behem keshtu ....nuk e mer me mend sa pak ha .... Ose .......te ben mire llari , te shendosh seksi ....shife shoqen tende Muniken , qe kur e preu seksin dhe filloj gojoren iu frun buzet ju ben si buzpidh dhe u be elegante .....Spiuni po del andej nga malet dhe qiet ne byth me Tedin ...keshtu e ka kjo pun .....disa i shendosh dhe disa i debeson seksi....

    Lini një Përgjigje