FOTO: Kolege me Oriola Marashin, modelja australiane zhvishet për fotografin shqiptar

22 Shkurt 2024, 18:38Lifestyle TEMA

FOTO: Kolege me Oriola Marashin, modelja australiane zhvishet për

Victoria Turner, një ndikuese e njohur australiane e mediave sociale dhe modele e modës, ka pushtuar internetin me pamjen e saj mahnitëse dhe stilin e veçantë. Rritja e famës së Victoria mund t'i atribuohet pranisë së saj aktive në platforma të ndryshme të mediave sociale, veçanërisht në TikTok, ku ajo ka fituar një ndjekës të konsiderueshëm.

Me bukurinë e saj magjepsëse, Victoria është bërë një modele e kërkuar në industri. Karriera e saj e modelimit ka hapur dyert për bashkëpunime dhe përkrahje fitimprurëse të markave, të cilat kanë kontribuar në pasurinë e saj. Së fundmi ajo ka pozuar për markën e njohur të veshjeve Guess, ndërsa është fotografuar nga fotografi shqiptar Juxhin Kurti. Kujtojmë se një nga modelet kryesore të firmës Guess është edhe Orjola Marashi.

2 Komente

 1. J
  Juli

  Photo te dobta.

  1. K
   Ku*vari

   Kom për t’ju thon nji gjo e keni për t’a majt mend, pi*ka osht m’shef ke bre*ët..! Po ç’eshtë kjo pune se lat nom,e bot gjithçka ponografi. Futesh me lexu ndonjë lajm dhe gjen këto by*zbuluarat ,thuj ti se të gjithë i bijnë me do*ë.. E kthyt tik-tok gjithçka vetëm për ca klikime më shumë,kur po iu ikin lexuesit e rregullt dhe serioz nga ky banalitet..

   Lini një Përgjigje