FOTO: “Marrëdhënie treshe”, këngëtarja shqiptare thyen heshtjen pas 2 vitesh

24 Janar 2023, 14:30Lifestyle TEMA

FOTO: “Marrëdhënie treshe”, këngëtarja shqiptare

Rita Ora ka komentuar zërat se është në “marrëdhënie treshe” me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe aktoren Tessa Thompson, pasi janë parë duke u puthur dhe përqafuar në një festë.

32-vjeçarja, e cila u martua me regjisorin 47-vjeçar vitin e kaluar, tha për revistën “GQ”: “A keni qenë ndonjëherë aq të pirë, saqë kushdo ju duket si shok i ngushtë? Ditën tjetër pastaj, as nuk e dini se me kë keni folur për orë të tëra. Fotot që kanë dalë tregonin një tufë miqsh që po kalonin bukur. Ishim shumë të çlirët me njëri-tjetrin”.

Fotot janë të korrikut të vitit 2021 dhe atëherë, regjisori Taika Waititi theksoi se nuk po bënte asgjë të gabuar.

 

8 Komente

 1. R
  Raimond vlonjati

  Pse s'thua ti qe bashkeshorti beka "pall ariu me mish njeriu "

  1. A
   Ana

   Nese argetohesh 3 she apo 4 she cfare te keqe ka?

   1. L
    Lloji

    Ku eshte pergjigjja ketu? Nuk u mor vesh

    1. s
     sa injaranta qi jeni mar ju shoq

     randci po kan me ken politikisht okay . mos me vra kerken,me ja ngul plumin n'lule ,por per qejf mei knaq nj'ato tule . asht artiste mar ta marrsha e ka lujt rolin me knaq regjizorin i cili kerkon me i hy thell Figures ne Rrol , por me e zhvillu ene instiktin prej Kangtari si ka pas than Madona vet ; Me knu n'treshe asht sukses i vertet (!)

     1. k
      ka qen thjeshte nji shaka

      hec e t'kuptoj injoranca humorin e Rits ,mesiguri ka dasht me bind burrin ,me tregu talentin . sa llafazane esht bo kjo Bote mer yahoo ! Mos t'shikojn ne noj pozicion interesant ,se vdesin per thashetheme

      1. :
       :P

       Nashi mos ja tufni kot . Nji keshtu e ban gjith kjo Bote ! Konfuci ka pas than vet ; Lumturia e vertete vjen gjithmon vet i tret

       1. B
        Beluli

        Mirë e ka treshe apo katërshe punë është edhe me aksion shoku

        1. B
         Beluli

         Mirë e ka treshe apo katërshe punë është edhe me aksion shoku

         Lini një Përgjigje