FOTO: Modelja e famshme ekspozon format 'bombastike'

2 Shkurt 2023, 13:47Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja e famshme ekspozon format 'bombastike'

Ylli i Love Island, Arabella Chi, shfaqi format e saj të mrekullueshme në një set tëë brendshmesh të tejdukshme.

Arabella, e cila fitoi famë gjatë sezonit të pestë të Love Island në vitin 2019, i la pak imagjinatës falë numrit të saj që mezi kishte.

E veshur vetëm me një komplet të vogël të të brendshmevetë tejdukshme, ajo përkuli shpinën mbi një banak, dhe duart I vendosi mbi gjooks, duke treguar çdo centimetër të trupit të saj.

 

3 Komente

 1. A
  Andreas

  Enca eshte me e mire!

  1. K
   KURVARI

   Te hengsha ate harabelin mes shaleve

   1. T
    Taulant

    Po dhe shume, hajde mer ket harabelin tim, osht mashkull 100 karat!

   Lini një Përgjigje