FOTO: Rita Ora mahnit me daljen e fundit, provokon fansat me fustanin e shkurtër

2 Shkurt 2023, 12:50Lifestyle TEMA

FOTO: Rita Ora mahnit me daljen e fundit, provokon fansat me fustanin e

Ajo luan “Bridezilla”-n në videoklipin e këngës së saj të re, “You Only Love Me”.

Rita u shfaq sensacionale duke treguar figurën e saj me një fustan Versace në një nuancë rozë.

Nuk ishte nusja tradicionale, ajo zgjodhi një fustan prej dantelle, i cili ishte në formë të sytjenave lart, një palë gete rozë si dhe taka të ngjashme.

Ajo ia shtoi pamjes një palë doreza rozë, kurse flokët kaçurrele i kishte fshehur nën një shami.

Dhe Rita Ora ngeci në këtë teksa bëri një paraqitje magjepsëse në “The Tonight Show me Jimmy Fallon” në New York të mërkurën mbrëma.

Këngëtarja, 32 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, ndërsa hyri në garën e nusërisë për të performuar projektin e ri, pasi kishte mbërritur në studio me një dukje tërheqëse.

Dukja kishte të bënte me klipin e ri, në të cilin Rita u shfaq me vello të bardhë që thuhet se ia ka dedikuar martesës së fshehtë me Taika Waititin.

Në një intervistë të re, ajo gjithashtu konfirmoi se është martuar me regjisorin nga Zelanda e Re.

“Ishte kënaqësi të bëja këtë sepse ishte versioni im i frymëzimeve të mia – Edward Scissorhands, Heathers, Bridezilla – Unë gjithmonë kam dashur të luaj atë personazh”, tha ajo.

Fustani i bardhë në klip ndërkohë nuk ishte ai që veshi në ditën speciale me Taikan.

Rita më parë ka qenë e komentuar për disa romanca me emra të njohur të showbizit ndërkombëtar.

 

Lini një Përgjigje