FOTO: Motra e Neymar 'tërbon' fansat, shfaqet më e 'nxehtë' se kurrë

24 Janar 2023, 17:03Lifestyle TEMA

FOTO: Motra e Neymar 'tërbon' fansat, shfaqet më e

Motra e Neymar, Rafaella, ka mahnitur fansat në fotot e saj të fundit në Instagram. Bukuroshja e njohur nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj me ndjekësit, teksa është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Postimi i Rafaellas shkaktoi shumë reagime dhe mori jo pak por 100 mijë pëlqime. Edhe pse është dimër, ajo zgjedh të kalojë pak momente relaksi në pishinë.

“Shumë e bukur”, “zjarr”, apo edhe “seksi”, ishin pak nga komentet në fotografitë e shpërndara në Insta.

 

2 Komente

 1. M
  Mi piace ky pozim si Wanda Arg.

  Jokeq , Nga para duket me bukur se nga pas . Te pasmet e Brasilianeve jan .Pfff.

  1. G
   Gango Çole Lover

   O motra (e nejmos) dil nje xhiro nga lungokarrja e vlores moj leshverdha ....

   Lini një Përgjigje