FOTO: Në ditën e Pavarësisë, Dua Lipa shfaqet madhështore në Nju-Jork

29 Nëntor 2023, 11:37Lifestyle TEMA

FOTO: Në ditën e Pavarësisë, Dua Lipa shfaqet

Dua Lipa ia del që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve jo vetëm me këngët e saj, që janë shndërruar tashmë hite, por edhe me pamjen e saj.

Kësaj here, ajo i ka mahnitur të gjithë me daljen publike që pati në Nju-Jork, ku u shfaq e gjitha me të zeza. Këngëtarja shqiptare kishte guxuar duke zgjedhur një veshje me dantellë dhe çizme te gjata deri në gjunjë, e ndërsa e kishte kombinuar me një peliçe të zezë të gjatë që e bënte dukjen e saj madhështore.

Ndërkohë, ajo që e bën edhe më të bukur këtë kombinim, është fakti që këtë pamje “ekstra” të saj, e kishte shoqëruar me një make up shumë minimalist, që ia nxirrte dhe më shumë në pah tiparet.

1 Komente

  1. d
    dua

    Hiqi keto kurva qe si jevgu, kur ka vaj, lyen edhe by..!!! Nuk dine se si te tregojne pasurine e bere me ... Modeli me i keq per gjeneraten e re!!!!

    Lini një Përgjigje