FOTOT: Bebe Rexha ndan pamjet nga parada e shqiptarëve në SHBA për 28 Nëntorin

29 Nëntor 2023, 10:35Lifestyle TEMA

FOTOT: Bebe Rexha ndan pamjet nga parada e shqiptarëve në SHBA

Urimeve për 111 vjetorin e Pavarësisë i është bashkuar edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një video nga parada e shqiptarëve me makina në Amerikë. Shqiptarët me flamurin kuqezi kanë dalë në rrugë dhe kanë festuar.

Krahas postimit Bebe shkruan në shqip: “Urime 28 Nëntori”, të cilën e shoqëron me këngën “Mora fjalë”.

 

1 Komente

  1. N
    Niku

    Ajo foto e trete nga cila parade eshte?

    Lini një Përgjigje