FOTO: Puthje në buzë dhe në të pasme, një nga binjaket franceze e “tepron” me provokimin

1 Mars 2024, 17:35Lifestyle TEMA

FOTO: Puthje në buzë dhe në të pasme, një nga binjaket

Matild dhe Polin Tanto janë ndër modelet më të ndjekura dhe më të preferuara në Francë, të cilat regjistrojnë respektivisht 8.8 dhe 5 milionë fansa në “Instagram”.

Binjaket nga Bordoja, prej kohësh janë gjithashtu edhe pjesë e platformës për të rritur, “OnlyFans”, ku shfaqen pa censurë për fansat.

Kohë më parë ato pushtuan edhe kronikat rozë, teksa u pikasën gjatë festave të shfrenuara që organizonte në Paris futbollisti brazilian Nejmar.

Së fundmi një vëmendje të madhe ka marrë dhe Matild, e cila postoi disa foto me shoqen e saj të ngushtë Xhëne Matuin, duke u puthur në buzë brenda në det e duke i puthur gjithashtu të pasmet dhe duke shkruar: “Shoqja ime e ngushtë është më e nxehtë se e jotja”.

 

1 Komente

  1. A
    Astriti

    Te dhjevsh gazeten Mero Baze, nuk ke lene byth kurvash pa i nxjerr dite per dite ketu. Por kur vjen puna per te botuar kritikar ndaj Erjon Veliaj, apo komentet kunder tij nuk ke vend.Beri mire Saliu qe ta dogji. Beju serioz jo karagjoz. Cfar vlere kane per lexuesit e tu keto pamje qe nxjerr per dite ketu. Cfar eshte gazeta jote, shtepipublike, por edhe atyre nuk u afrohesh aspak sepse ato kur i reklamojne kurvat e tyre e xjerrin te mbuluara. Kakuruqesine as kurvaret nuk e pelqejne.

    Lini një Përgjigje