FOTO: Tifozja e zjarrtë e futbollit shfaqet më seksi se kurrë në stadium

12 Shtator 2023, 14:30Lifestyle TEMA

FOTO: Tifozja e zjarrtë e futbollit shfaqet më seksi se kurrë

Ylli i “Onlyfans”, Vanesa Reinhardt, vazhdon të marrë një vëmendje tejet të madhe për shkak të postimeve të saj të nxehta në rrjetet sociale.

Bukuroshja gjermane është një tifozë e madhe e Barcelonës dhe së fundmi ajo është shfaqur në tribunën “VIP” të “Mercedes-Benz Arena” të Berlinit duke ndjekur një ndeshje minifutbolli.

Vasnesa gjithashtu ka qenë shoqe e ngushtë me yllin shqiptar të “Onlifans”, Melisa.mtx, por pas një zënke, ato kanë zgjedhur mos ta ndjekin më njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Lini një Përgjigje