FOTO: Zhvishet modelja e njohur shqiptare, mbulon pjesët intime me petale lulesh

5 Shkurt 2024, 13:09Lifestyle TEMA

FOTO: Zhvishet modelja e njohur shqiptare, mbulon pjesët intime me petale

Alesia Noka është modelja e njohur shqiptare e cila nuk heziton asnjëherë që të provokojë fansat e saj me poza hot.

Duke përdorur rrjetin social Instagram, 24-vjeçarja nuk ndalet duke shpërndarë fotografi vetëm me bikini, por jo vetëm.

Së fundmi, ajo është shfaqur e zhveshur duke mbuluar pjesët intime dhe gjoksin me petale lulesh, teksa ka pozuar për revistën “Bordo”, fotot janë realizuara nga fotogorafi i talentuar Endrit Mërtiri.

2 Komente

 1. g
  gopisti

  Porno star !

  1. K
   KURVARI

   Gjithmone kam qene i apasionuar pas "luleve"

   Lini një Përgjigje