Hajdutët bastisin shtëpinë e artistit të njohur, qethen dhe bëjnë dush, më pas largohen

5 Shkurt 2024, 11:11Lifestyle TEMA

Hajdutët bastisin shtëpinë e artistit të njohur, qethen dhe

Banesa e një muzikanti të ri në Petralonë të Greqisë, ka rënë pre e vjedhjes. Por duket se këtë herë, hajdutët nuk kanë dashur të marrin vetëm sende me vlerë, por edhe të bëjnë një dush dhe të qethen.

I riu është shokuar kur ka parë shtëpinë e tij të kthyer përmbys, ndërsa kur shkoi në tualet, kuptoi gjithçka, hajdutët kishin përfituar të bënin edhe një dush.

“A lahen dhe rruhen hajdutët në shtëpinë tuaj”?- shkroi ai në “TikTok”.

Ai tha gjithashtu, se hajdutët i kanë marrë disa pajisje që ai përdor në muzikën e tij, me vlerë qindra euro.

2 Komente

 1. D
  D.T.

  Hajtude diletante. Kane lene dhjetera shenjash per t'u identifikuar.

  1. P
   Perseri ne burg do shkojne !

   Ose e kunderta i kane mbledhur tek Berberi ne kazanin ku i edhin mbeturinat ! dhe i kane lene aty per tju hedhur tym Ekspertizes ! Por vetem Qiellit nuk mund tja edhin dote kudo qe do shkojne !

  Lini një Përgjigje