Fotot nudo dhe tejet provokuese, detyrojnë skuadrën e njohur të përjashtojnë nga skuadra volejbollisten më seksi

1 Gusht 2022, 11:00Lifestyle TEMA

Fotot nudo dhe tejet provokuese, detyrojnë skuadrën e njohur të

Volejbollistja amerikane, Kajla Simons ka sakrifikuar karrierën e saj sportive për shkak të fotove provokuese që ka publikuar në rrjetet sociale.

Kajla konkurroi dhe ia doli me sukses për t’u regjistruar në Universitetin Marshall në Ligën NCAA, ligën më të fortë kolegjiale në SHBA dhe konsiderohet si volejbollistja më seksi me ndoshta gjoksin më të madh që shpesh mahnit fansat kur bëhet fjalë për fotot. Pikërisht për këtë e fajësoi administrata e kolegjit, gjë që e pranoi edhe vetë Kajla në një intervistë për “New York Post”.

“Ata insistuan që fotot që publikoj janë të papërshtatshme. Ata kërkuan që unë të fshija llogarinë time në rrjetet sociale”, tha Kajla. Kësisoj bukuroshja seksi u përjashtua nga skuadra e volejbollit.

3 Komente

 1. P
  Protestoj !!!!!!!!!

  Jam pro njerezve qe s'i fshehin Argumentat dhe i qisin ato ne Pah ,me i fol Jetes . Aty ne det o me ja ngull dhembt ne Mollat

  1. M
   Mira

   jane thjesht xheloze

   1. p
    puuuuuu puuu puu pu

    o Zot me lujht vetem njiher perball ksaj supervolejbolliste me ate Uniforme te kuqe ke foto e par ,me ja zhyt njiher topat me knoqsine me te modhe . Oh cfar lojtare qi osht

    Lini një Përgjigje