FOTOT: Djali i Jozefina Topallit shfaqet në krahët e modeles seksi, shijojnë ‘fshehtas’ pushimet në jug

7 Gusht 2022, 10:39Lifestyle TEMA

FOTOT: Djali i Jozefina Topallit shfaqet në krahët e modeles seksi,

Çifti i njohur Cindy Marina dhe Genar Topalli kanë nisur pushimet së bashku në jug të Shqipërisë.

Pasi modelja bëri disa ditë pushime me mikeshat në jug të Francës, tani ishte radha për disa ditë romantike në shoqërinë e partnerit.

Dy të rinjtë nuk kanë zgjedhur të publikojnë foto së bashku në rrjetet sociale, duke shijuar këto ditë pa vëmendjen e mediave. Megjithatë, nuk kishin sesi t’i shpëtonin syrit tonë, teksa të dy kanë pozuar nga i njëjti destinacion, por në momente të ndryshme.

Gjatë qëndrimit në Sarandë çifti ka vizituar edhe “Syrin e Kaltër”, ku të dy kanë publikuar foto, por natyrisht veç e veç, duke preferuar të mos shkaktojnë zhurmën mediatike.

Gjatë një interviste, Cindy Marina deklaroi se ka dëshirë që këtë pjesë të jetës së saj ta mbajë private, duke mos dhënë shumë detaje. Por kur u pyet se nëse romanca e saj me Genard Topallin është një ndër arsyet pse ajo po qëndron ende në Shqipëri, moderatorja pohoi, duke shtuar se arsyeja tjetër janë angazhimet e punës.

“Më bën për të qeshur pak se pse se kuptoj pse bën kaq shumë lajm. Është jeta ime personale dhe unë nuk kam shumë për të folur. E kam thënë edhe më parë dhe kam vendosur që të mos flas sepse më duket se tregoj shumë nga jeta ime nëpërmjet rrjeteve sociale dhe diçka dua ta mbaj për vete. Më ka bërë çudi në fakt… Nuk e kuptoj pse ka kaq shumë interes por ka me sa duket. Thjesht nuk dua të flas shumë sepse dua ta mbaj pak më private. Në fakt puna po më mban në Shqipëri, por edhe kjo është një aspekt që ndikon”, tha ajo.

22 Komente

 1. F
  Fevzo qime deri

  E cna hapni barkun me kete trapin e Jozit pak halle ka populli ju ngelet duke i ndjekur dhe cfare bejne halete e shwiperise qe ja leruan belane ketij populli prinderit e ketij.

  1. T
   Tomorr Alizoti

   Me paret e Shqiptarve ,i bon reklam Pjeshkes, çuni i Zheles

  2. L
   Lola

   Qenka miss kjo me ate fytyre si miush ? Me te vertet na hapet barkun me keta njerez qe jane askushi Kjo le ta provoje vehten ne Amerike si shume te rrinj shqiptare qe jane bere dikushi atje dhe si permend njeri.

   1. D
    Detari

    gjynah gjithe kejo vajze e bukur e bardhe me nje gabel turk kaq pa lek ka ngelur?

    1. M
     Misionari I Ripjelljes

     Janar Topalli !? Ku ja ka gjetur këtë emër ! Disenjatorja do e ketë pjellë në Janar siç duket . Foto ku kjo nusja e Janarit eshte ne rere si hardhucë ma eksitoi maçokun.

     1. o
      obobo

      Ehii sa rruge paske derisa te gjesh neuronet e antianalfabetizmit... Ne artikull shkruhet "Genar" e ti lexon "Janar". E mjera Shqiperi me njerëz si ti!

      1. M
       Misionari I Ripjelljes

       O trupeshk funksional vetem ne wc ..gennario [ genar] nga italishtja e fshatareve si puna jote qe dine vetem te blegerijne Parti Edver do te thote prill sipas teje apo shtator apo e merkure?! Debil ne oferte!. O kush te ka ngjizur dhe kush te ka pjelle ? Ne cilen kooperative ate te derrave apo kermijve.

       1. o
        obobo

        Qeke per gjynof. Ty paskan per te mor ne vend te tigrit pa dhembe tek kopshti zoologjik.

        1. o
         obobo

         Eh i shkreti ti qe ngaterron "gennaio" me "Gennaro" e na sajon një "gennario" ke dhe guxim e turresh si idiot me sigurime e injorancës tende. Shko ore hap ndonjë liber se ke mbetur kafshe.

         1. S
          Sali gerdeci

          MISIONARI I NON GRATES,,,SA MERZITE DHE TI MER NON GRATIST...TE ERDHI KEQ QE KOMENTUSIT TALLIN BYTHEN ME CUNIN E ZHELES.QE HAPET BYTHESH ME PARET E TUJA QE KA VJEDH ZHELJA E PD...

       2. D
        Dashi

        Sa lajm i fuqishem ky katunari zhelefines kush po pjerdh per kta te dy.

        1. P
         P

         Ka baba ky çuni Jezefinës se nuk përmendet fare.

         1. m
          miu

          o gazetar palloshe ,merruni me ket e me ate djale ose vajze te filanit dhe e boni lajm se jan Vipa o pika juve dhe atyre qe i interesojne keto lajme

          1. L
           Lirije bin Brrisha hajdutja nongrata

           Ka vjedhur plot lokja Zhelefine qe te zgjedhi cdo kurve me mami kurve te birin e saj si BOL.

           1. v
            vang

            Ne nuk na ze gjumi per djalin e XHozefines.Sa u degjua qe ish e dashura e tij eshte ne mardhenie me djalin e xx menjehere u pergjegj ky tjetri qe mos te na linte te vuanim.

            1. n
             nje murator

             kooperativistet jane xheloze per njerzit qe nuk jane pjese e kooperatives dhe lehin si qent e pa ushqyer. O pika ju budallenj. I rruhet shume atyre se pellisni ju.

             1. x
              xx

              O MURATOR jashte kooperatives ,ca ben ti ,mir je? A gezohesh per djalin e filanes qe ka lidhje me nje filane pasi ajo qe kishte e ka me nje tjeter?

              1. d
               dash katunari

               xheloz jam se ky me paren e ne kooperativisteve jeton, nuk eshte se jane aristokracia e kulluar e vendit. baxhella dhe pederasta si fis.

              2. n
               njeriue liberal per keyo lajme

               na e hoqet merakun per djlin e Jozeshkrdhates se po na rrinte i ngrehur me shkerdhehet djali i Jozeshkerdhes po me ate gein nga Tepena e banon ne sh b a nuk qena martuar akoma sikur na plasi menderja nuk japin ndonje lajm qe ka vlen te lexohetpo na thone djali i xhozit u shkerdheka ne bythe na plasi by. menderja neve

               1. B
                Bumbum..bum

                Ajt ty ta [email protected] mami xhozin me lekt e shqiptarve ju krimba zvarranik e ju palogazeta qe I jepni vend ktyre palo njerëzve llumi I llumrave. Ju pafsha zvarr

                1. S
                 Shkodran prej puket

                 O Loqe gazetar.Jozefina eshte nje cope injorante qe sdi te flasi shqip,i biri nje rrot kari ndersa kjo debilja qe shoqerohet me te qenka derr pi...i

                 1. m
                  meri

                  kur vazhdojne te te identifikojme me mamane edhe 40 vjec, te te rente k.ri mor cun qe su bere kurre burre. ne shqiperi vetem djemte e kurvave kane mbiemer emrin e mamase

                  Lini një Përgjigje