Vajza e Bujar Nishanit kujton të atin në ditën e lindjes: Gjithmonë do e pres urimin tënd

6 Gusht 2022, 14:58Lifestyle TEMA

Vajza e Bujar Nishanit kujton të atin në ditën e lindjes:

Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, Fiona feston sot ditëlindjen.

Por duket se një person i mungon së shumti. Bëhet fjalë për të atin i cili u nda nga jeta disa muaj më parë, e sot nuk është pranë saj në ditën e lindjes.

"Gjithmonë do e pres një urim nga ty,"-shkruan ajo mbi foton e ndarë në rrjetet sociale.

Vajza e Bujar Nishanit kujton të atin në ditën e lindjes:

Ish-presidenti Bujar Nishani ndërroi jetë në moshën 56-vjeçare, në një spital në Gjermani, ku kurohej prej 21 Prillit nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Ai u zgjodh në krye të shtetit në moshën 45-vjeçare, duke u bërë Presidenti në moshën më të re i Republikës së Shqipërisë.

 

2 Komente

 1. J
  Jari takoi John Kerrin te shkallet e avionit

  Me mire bej testin e adn se Jar kapterri me dhe pa mustaqe e kishte mami Odeten vetem per fasade. Do zbulosh çudira bija ime. Jari nuk eshte babai jot biologjik. Mbase jam une, mbase jane qindra tirons tjere.

  1. a
   abc

   Mire te thone, Fiona, beje njehere ate testin e ADN-se, se mund ta kesh babin gjalle. C'nuk ben vaki!

   Lini një Përgjigje