VIDEO: “Shqiptari më mësoi të vidhja kioskat”/ Dikur hajdute sot influencuese, rrëfehet vajza greke për bëmat e saj me grupet kriminale

5 Gusht 2022, 18:02Lifestyle TEMA
VIDEO: “Shqiptari më mësoi të vidhja kioskat”/ Dikur

Një influencuese e të varfërve dhe humoriste greke e njohur gjerësisht në rrjetet sociale si Super Kiki, por me emrin e vërtetë Kiki Litsaki, ka dhënë një intervistë për mediat greke, ndërsa ka rrëfyer historinë e shoqërimit me një shqiptar i cili e ktheu në hajdute.

Ngjarja ka ndodhur kur grekja ka qenë e mitur. Në intervistën për “Konilo Talks”, Super Kiki ka zbuluar momente nga koha e kaluar në burg dhe ka përshkruar me detaje vjedhjet që ka bërë, ndërsa ka përmendur se një shqiptar e ka bërë të vjedhë një kioskë. Ajo thotë se ishte vetëm 11 vjeçe, merrte revista me dhurata por nuk prekte kasën, por më pas shqiptari i kërkoi me këmbëngulje paratë.

“Më kapi nga këmbët, më tundi derisa ranë paratë dhe gjeti diçka që kisha fshehur. Fillova të vrapoja me shpejtësi nëpër rrugët e ngushta. Ai po bërtiste. Pas shumë e shumë vitesh isha në Metagogon dhe e pashë. U gëzova që pashë dikë të njohur, por ai as që më përshëndeti, po kujtonte gjithçka që ndodhi”, tha Super Kiki.

4 Komente

 1. J
  Jorgo

  aq e shemtut sa je vetem si hajdute mund te te perdornin, se per gje tj... aha

  1. R
   Raimond vlonjati

   Po pse Shqiparit do ja fusje ti moj idiote , Shqiptari e ka shpikur hilene Hahahaha Po si i madh Shqipua , e shkundi nga kembet qe ti binin ato qe kishte fheshur ne breke hahahah

  2. B
   Baliu

   E paska kalle rrjetin (e metalit)!!!

   1. ?
    ????????????????????????

    karabaxhelle jevgjit

    Lini një Përgjigje