FOTOT: Megi Pojani ‘tërbon’ rrjetin, ekspozon format bombastike mbi piano

5 Gusht 2022, 12:58Lifestyle TEMA

FOTOT: Megi Pojani ‘tërbon’ rrjetin, ekspozon format bombastike

Megi Pojani ka qenë kryefjala e mediave rozë kohët e fundit.

Pas thashethemeve që bukuroshja është në një lidhje dashurie me mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Endri Çekiçi, ajo nuk i ka ndalur postimet provokuese.

Së fundmi blogerja e njohur e rrjeteve sociale ka postuar disa foto teksa luan në piano vetëm me të brendëshme dhe një korse, teksa mbulon gjoksin me duar.

Lini një Përgjigje