FOTOT/ “Deputetja” shqiptare “tërbon” grekët

5 Gusht 2022, 10:32Lifestyle TEMA

FOTOT/ “Deputetja” shqiptare “tërbon” grekët

Ajo thotë se është avokate, por në fakt është bërë e famshme për dy gjëra: E para, sepse ka qenë kandidate për deputete e partisë së Spartak Ngjelës, dhe e dyta, për fotot dhe videot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Arnida Çapin, e cila për momentin është duke pushuar në Mykonos të Greqisë.

Arnida ka postuar disa foto të nxehta për ndjekësit e saj, duke marrë komente të shumta.

23 Komente

 1. B
  Beni

  Hahahahaha kjo avokate??? O djema te gjithe e dime se cfare eshte

  1. D
   Dakord

   Na çudite o Beni!!! Po pse mo kaq respekt ke ti per avokatet sa thua qe kjo s'mund te jete avokate???!!! Hahaha po diplomat e juridikut kane qene me te shiturat per 20 vjet pikerisht se nuk bie ne sy qe je idiot po te kesh diplome juridiku. Hahahaha pse nuk kane blere diploma matematike, kimie, biologjie, inxhinjerie e mjekesie??????

   1. B
    Beni

    Idiot je vete o fshatar pa Toke .shyqyr qe doli interneti dhe per ty se as dhive sti hidhnin syte

  2. P
   Patrioti

   Pse terbohen kot greket,le tja lypin se eshte e gatshme per 100 euro

   1. j
    jevgu

    Graqiret kan kerku me ri-xhiru filimin 300 ne mykonos, me titull "Ne ishim 300 dhe ajo vetem"

   2. t
    taku

    Ngjela thua t'i kete dhene parat kesaj per te pushuar ne plazhin e shtrejte ne Mykonos.

    1. C
     Ceco

     E vetmja zgjedhje e hajrit e Takut, se te tjerat jane brockulla

     1. U
      Una

      Ven i kriju tu vjedh tokat e ishujt e te tjereve

      1. C
       Cuko

       Poshte greket, ????????????????????????

      2. Z
       Zef

       Nje grek e kishin sjelle ne spital te elbasanit ne gjedje te rende nga kjo prosti

       1. T
        Tani

        Hahahhahaha lot

       2. G
        Goni kurvari

        Karakurve

        1. M
         MOS

         Demokracia paska qene per femrat dhe Sali Berishen me Ilir Meten, pas tyre bythelepiresit nga suita dhe populli shqiptar. Por dora e pare jane femrat me dy vrime. Valle e dine keto qe perndia u hoqi nje cope mish poshte dhe u ngeli vrime dhe ate mish ja dha mashkullit per tu dalluar nga njeri tjtri si dhe per tu bashkuar ne çdo moment? E, pra, kjo ishte;

         1. V
          Viola

          Paa, sa i zgjuar je more MOS, kur e ke bere kete zbulim shkencor ti, apo qe kur shkeputja jote u krye me difekt dhe tani nuk e di nga anon?

         2. D
          Detari

          Aman se na cudite. I terboi greket . Greket vdesin per hajdar vete e ta ken mendjen ke kjo

          1. K
           Koqevari

           Hehe.. Nuk eshte bere kot deputete. Pjeshka e mirë i shijon kujdo, keshtu qe mos u çuditëni...

           1. R
            Remo

            E ka cuar Spartakus Ngjala me mision ne Greqi more , po ju s'kuptoni gje. Kete radhe eshte dekonspiruar operazioni (nga Like Sigurimi) por politika anglo-saksone nuk deshton kurre! Eshte zhgenjyer edhe Taku vete per momentin por gjasat jane qe kjo do te eci perpara. Kjo do te jete pasardhesja e avokatit ne TV , kur ai , Salehu e te tjere mos te jene me , sigurisht qe do te jete edhe nje Kimete e radhes dhe publiku Shqiptrushpelare do te krenohet se si politika AmeriKOne do te coje pas hekurave(ne resortet me luksoze te botes) Xenin , Zahon , Grigorin e CO....

            1. T
             Trimi

             fustani i gjat mbi byth eshte fantastik dhe ka bere nuance me ndertimet rreth e qark by..thes

             1. B
              Bardha Hoxha

              Tamam eshte .Jo per avokate e deputete po per kryeministre sepse ne vendin tone punet nuk zgjidhen me mend qe jane ne koke po me ....fundshpine

              1. O
               Oh sa kom qesh

               Hajde kurve hajde, bridhka ne rrugica qe jane te denje vetem per homeless, paska klienta "hyp xhixhi"

               1. U
                Unë

                Lajme si ky quhen lajme bythe.

                1. U
                 Unë

                 Ngjela ka shije. Di të zgjedhè.Jo si Ilir Meta që zgjedh për deputete një burrë si Monika. Imagjino tè shohësh Monikën në Mykonos ...! Të nesërmen plazhi falimenton.

                 1. L
                  Leonidha

                  Si të mos ta dijë edi këtë punë që bën kjo

                  Lini një Përgjigje