“Kam fjetur me 200 burra falë rolit në “American Pie”, aktorja e famshme befason me deklaratën

4 Gusht 2022, 16:11Lifestyle TEMA

Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 persona për shkak të rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”. Ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe “White Lotus”, por ajo thotë se “American Pie” i solli asaj më shumë kënaqësi sesa thjesht famë.

“Kam pasur shumë kërkesa duke qenë një MILF dhe mora shumë veprime seksuale nga ‘American Pie’”, tha ajo. “Kishte shumë përfitime për të bërë atë film. Dua të them, do të ishin rreth 200 njerëz me të cilët nuk do të kisha fjetur kurrë.", tha akotrja

9 Komente

 1. l
  labi

  TE LUMTE ,A U NGOPE?NE LABERI THONE GOP AS E NGOP ,AS TE NGOP

  1. e
   em

   He mo se nuk jane shume.Mendo nje prostitute qe punon per dite dhe sa here ne dite

  2. F
   Floku

   Buçëria eshte mburrje dhe edukate atje ku eshte ajo.

   1. Y
    Yyyyp Xhixhi

    E paska hanger hajdarin ...me kilometra

    1. a
     anti25642654censurë

     bravo,një rrugë e dy punë dhe pare ke fitu nga filmi dhe kënaqsi nga fama!! kësaj i thonë "me përfitu nga rasti"!

     1. K
      Karderri

      Ktu jan rrac e degjeneruar

      1. l
       lexuesi21

       Kjo meriton cmimin “ Bucja e holliwoodit” mqs po na mburret me numrin e burrave qe ka fjetur..!!!!????????????????

       1. E
        Emilio

        O gomere komentues, kjo eshte me teper aktore komike, vertet e besoni?

        1. l
         lenci

         Ajo nuk thote se ka fjetur me 200 burra. Ajo thote se ishin 200 burra me te cilet nuk do kishte fjetur kurre. Por analfabetet qe bejne lajmin e perkthejne shqiptarce. Te lumte Mero qe i tregon botes IQ e arianeve shqiptare.

         Lini një Përgjigje