Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një ikonë në moshën 64-vjeçare

4 Gusht 2022, 14:02Lifestyle TEMA

Disa truke që ndihmojnë Sharon Stone të jetë një

Aktorja e famshme e Hollywood-it, Sharon Ston, është 64 vjeçe dhe në super formë. Përveçse ka fituar zemrën e publikut me rolet e saj të shumta në filma të ndryshëm, ajo ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen edhe me stilin elegant.

“Bright Side” ka zbuluar se çfarë e ndihmon yllin 64-vjeçar që të jetë ende në ikonë e stilit. Zbuloni se cilat janë truket e saj të modës që mund t’i përdorni edhe ju.

Modelet e shkurtra të flokëve të Sharon Stone janë bërë marka e saj

Ajo mund të veshë rroba të blera në tregun masiv në tapetin e kuq

Ajo shpesh vesh të bardha

Asaj i pëlqen të mbajë syze dielli

Ajo i pëlqen kostumet me pantallona

Ajo nuk ka frikë të mbajë printe kafshësh

Ajo kompleton look-un e saj me doreza

Ajo pëlqen të eksperimentojë me modën

Aktorja beson se plakja nuk është asgjë për t'u turpëruar.

 

 

 

 

Lini një Përgjigje