VIDEO+FOTOT: Beniada Nishani shfaqet më provokuese se kurrë

4 Gusht 2022, 12:18Lifestyle TEMA

VIDEO+FOTOT: Beniada Nishani shfaqet më provokuese se kurrë

Beniada Nishani është kthyer në një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar që pas pjesëmarrjes së saj në "realityshow"-n "Big Brother Vip".

Gjithashtu ajo është cilësuar si një nga modelet më seksi, dhe këtë e ka treguar edhe së fundi me një video në të cilën shfaqet më në formë dhe tërheqëse se kurrë.

E veshur me rroba banjo të bardha, Beniada tregon format e saj perfekte, duke bërë kështu që ndjekësit të vërshojnë me pëlqimet dhe komentet në rrjetin e saj social.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

3 Komente

 1. D
  Durro Saku

  Pse flisni per varferi.Vetem pasuri dhe kurveri

  1. M
   Mira

   Kush o kjo beniada jakic?!

   1. A
    Anisa

    Reklama shpirti tregtis .

    Lini një Përgjigje