FOTOT/ Revoltohet aktorja shqiptare: Jam nënë e 3 fëmijëve, normale që do kem celulit

3 Gusht 2022, 19:04Lifestyle TEMA

FOTOT/ Revoltohet aktorja shqiptare: Jam nënë e 3 fëmijëve,

Aktorja Arjola Demiri është revoltuar pasi ndjekësit e kanë akuzuar se bën fotoshop në fotot që poston. Ajo thekson se është nënë e tre fëmijëve, prandaj ka celulit dhe strija.

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksionin tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë. 

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. 

Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola.

16 Komente

 1. Q
  Qeflliu

  Ti jo tre, po dhe trembedhjet te besh, prap do jesh lulja e Pidhit, prandaj mos e caj trapin car thote dynjoja

  1. E
   Emilio

   Komplet dakord plako, le te plase dynjoja nga marazi, kjo osht p1dh spektakolar.

  2. k
   kujt po i interesojn bytht e ksaj baxhelle

   hahaha lajme nga Stani putanave

   1. L
    Loni

    Mos nxirr foto ndonja 2-3 jave! Loni

    1. N
     Nik

     Jo koment. Nuk ja vlen.

     1. b
      bira lncit

      Iku enveri dolen sheshit keta zorbat qe mbathjet i urrejt ....ju vete mndja te bejen sex ku te mundn siq beri grida ne mes te parlamentit. Copa kurvash qe han mut nga te munden qe te ushqehn

      1. T
       Tropoja

       Mire thote arjola filloni pune se ka vende plot por harrove ti arjola qe nuk ka profesionist

       1. V
        VLONJATI

        Motra je yll fare te te hash me gaça dhe nuk ngopesh. Perse meresh dhe I kthen pergjigje ketyre mjeraneve nuk te kuptoj

        1. C
         Canon

         Kjo eshte super femer, deri ne momentin qe hap gojen. Aty e prish muhabetin.

         1. L
          Loni prej betoni

          Keshtu eshte kur nxjerr bythet per reklame! Baxhelle 24 karat!

          1. k
           kthhh

           Mos e rruaj fare Arjola.Je femer yll.

           1. ?
            ????????????????????????

            kurve tropoje

            1. S
             Sa i di bytha kësaj!

             Kjo e morri shtëpinë nga Top kanali? Apo çe deshe?!

             1. D
              Dermatologu

              Pak rendesi ka nese ke celuloid apo jo.Rendesi ka te jeshe punetore.Jepi shoku ec para yyypp!

              1. X
               Xha Temja

               Po sadopak përpjekje për të qënë kurdoherë e qijshme, sexy siç i thonë sot, duhet të bësh moj bijë e xhaxhait, merr vesh apo jo? Nashi të them unë tyja, hiqe atë mut celulit, se pastajza do dukesh si ajo plaka që loz ai karagjozi Memaliajt, Agron a qysh e thërrasin, se llagapin nuk ja mbanj mënd; më bënë dhe mua ndonjëherë ai....

               1. Q
                Qefliu

                Ku te le ti te punosh, ngelem duke i rene me dore.????????

                Lini një Përgjigje