FOTOT: Moderatorja shqiptare që i ka ‘marrosur’ të gjithë me format e saj

3 Gusht 2022, 17:14Lifestyle TEMA

FOTOT: Moderatorja shqiptare që i ka ‘marrosur’ të

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. 

Moderatorja nuk është komentuar vetëm për arritjet në karrierën e saj, por edhe për pamjen e saj. Shpesh ajo gjendet përballë kritikëve, të cilët e shigjetojnë për operacionet plastike, që vetë Vjollca i ka mohuar kudo që është pyetur për to.

Nuk mungojnë herët kur ajo zgjedh që të mahnisë të gjithë ndjekësit me fotot ku shfaqet me bikini minimaliste duke treguar kështu format e saj perfekte, për të cilat komentohet aq shumë në media.

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot ku Luana shfaqet me bikini, të cilat thuajse kanë pushtuar rrjetin me komente dhe pëlqime.

 

6 Komente

 1. K
  Kirurgu estetik i silikonit

  Nuk e rruan njeri per luanen.Mbase ndonje shejk ne Duabej per ti dhjere ne goje.Ju lutem ,mos e lini shume ne diell se do i shkrihet Silikoni

  1. D
   Doktor Bërisha

   As mamaja e vet se njeh më nga operacionet plastike që ka kryer! Fyçkë silikoni komplet!

   1. m
    moderatorja pensioniste

    Ehhh, cfare kohesh t'arta qi kan ardh. Sot po i qujn k'to gocat me lloj lloj emnash t'bukur si moderatore, modele, qi n'kohen ton nuk i dite kush. I here e i kohe, ne qi shkoshim me burra per leke na qujshin kurva, lavire e anej ka funi i karrieres fillun me na qujt prostituta. K'to ishin emna t'shemtut ene se ne vete ishim yll t'bukra. Pse vetem k'to gocat e sotme me pas emna t'bukur? Ene vet po e nryshoj pseudonimin, ene po quhem "moderatorja pensioniste"

    1. A
     Anri

     Gazetari idiote. I ka marrosur të gjithë. Mendjen për klikime, bythe e sex. Yttttt racë perversesh..

     1. A
      Aleksander

      Luana Kush??????

      1. ?
       ????????????????????????

       gje me te shpifur nuk kam pa me te neverit baxhelle

       Lini një Përgjigje