FOTOT: Vitet nuk ikin për Manjola Nallbanin, pozon me bikini dhe lë “pa fjalë” ndjekësit

4 Gusht 2022, 10:13Lifestyle TEMA

FOTOT: Vitet nuk ikin për Manjola Nallbanin,  pozon me bikini dhe lë

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve.

Ndërkohë, fiziku i saj është një detajë që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja. Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me foton e fundit që ka postuar në Instagram, ku ka pozuar me bikini, në ditën e 53-vjetorit të lindjes.

Ajo shfaqet në pishnë me një bikini leopard, teksa shkruan: “Ja te vishemi bukur me kostum si per ditelindje meqe na qellon ne 40 grade Faleminderit ZOT per cdo dite e vit te jetes ”.

Edhe pse 53 vjeç, ajo sfidon vajzat e reja me një trup kaq në formë që është vërtet për t’u pasur zili.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

Lini një Përgjigje