Rrëmbeu qentë e Lady Gaga-s, 4 vite burg për një nga autorët

4 Gusht 2022, 19:30Lifestyle TEMA

Rrëmbeu qentë e Lady Gaga-s, 4 vite burg për një nga

4 vite burg është verdikti final i një gjykate në Kaliforni për një nga tre personat e akuzuar për vjedhjen e qenve të këngëtares Lady Gaga.

20-vjeçari Jaylin Keyshaën Ëhite, pranoi se ishte pjesë e atij grupimi që sulmoi dhe qëlloi kujdestarin e qenve Ryan Fischer, ndërsa ai po merrte tre bulldogët francezë të yllit të popit; Koji, Gustav dhe Miss Asia, për një shëtitje në Hollivud në shkurt të 2021-it.

Ishin dy burra të armatosur që bënë vjedhjen e qenvë ndërkohë që vetë ylli I muzikës botërore Gaga ofroi si shpërblim 500 000 dollarë për këdo që do të sillte në shtëpi qentë e saj.

Lini një Përgjigje