Armina Mevlani: Shkëlzeni më ka pëlqyer pa e ditur fare se kush ishte! Jemi romantik, ëndërrimtar dhe potësojmë njëri-tjetrin

4 Gusht 2022, 16:56Lifestyle TEMA

Armina Mevlani: Shkëlzeni më ka pëlqyer pa e ditur fare se kush

Armina Mevlani ka realizuar së fundmi një intervistë me ndjekësit në rrjete sociale.

Padyshim që kurioziteti është shumë i madh dhe nuk ka se si mos të lidhet me partnerin e saj, Shkëlzen Berisha, djalin e Sali Berishës. 

Ajo ka treguar se çfarë e ka tërhequr më shumë te Zeni që lidhja e tyre ka rezistuar kaq shumë. “Që në momentin e parë që e kam parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte…

Më pas me kalimin e kohës tek ai gjeta shumë gjëra… ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantike, ëndërrimtar, nëse na lë bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shumë shpejt. Plotësojmë njëri-tjetrin gjithmonë. Tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë”, ka shkruar Armina.

 

 

 

8 Komente

 1. L
  Likja

  E paske nuhatjen e lekut me te zhvilluar se shikimi.

  1. N
   Non Grata

   Domethene paske mare ( derr ne thes ) po mire nuk e dije qe ky sypeshkaqeni yt qe qene i martuar me kusheriren e vet ,shif ca fati te paska rene ,tamam ajo shpreheja ( pac fatin e kurves )

   1. R
    ROÇKODAN

    karmina ndjen eren e lekut si hienat e eren e gjakut

    1. R
     ROÇKODAN

     karmina ndjen eren e lekut si hienat e eren e gjakut

     1. k
      k

      Nuk të ka zili asnjeri.

      1. A
       Anisa

       SHUM MIR KE BER SE ME SINQERITETIN ME TE MADH ME MIR 100 MIJ EURO BORXH SE DJALIN E SHPELLARIT .

       1. Çekiçi

        Te pelqen Xeni qe ka pas grua kusheriren e vet Apo te pelqen vjehrra SERBE në kete familje te degjeneruar te gjithë më origjinë SERBE

        1. m
         mjeku

         O Cekico nuk eshte me e mire familöja e Armines,babi i saj spikeri me fame boterore eshte kokrra e pederastit

        Lini një Përgjigje