FOTOT: Shqiptarja Eleni Foureira i “vë flakën” Instagramit

5 Gusht 2022, 11:49Lifestyle TEMA

FOTOT: Shqiptarja Eleni Foureira i “vë flakën” Instagramit

Një anulim i turneut të planifikuar në Greqi, bëri që të përflitet për një shtatzani të mundur.a

Po flasim për këngëtaren me origjinë shqiptare, Eleni Foureira. Kjo e fundit në deklaratën e saj u shpreh se ishin disa probleme shëndetësore që e çuan në këtë vendim. Mirëpo as ky prononcim nga ana e saj nuk arriti të ndalonte thashethemet se në fakt ajo është shtatzanë

Deri më tani, Eleni nuk ka dashur të hyjë në detaje, duke lënë pa përgjigje zërat e shtatzënisë. Mirëpo disa foto të fundit nga këngëtarja janë marrë si një përgjigje negative për të gjithë zërat.

Foureira ka pozuar me bikini nga pushimet, ku sipër mban një fustan të ngushtë pas trupit

Kujtojmë që një muaj më parë Klejdi Lupa, i njohur profesionalisht si Claydee, ka sqaruar zërat se ka qenë në një lidhje me Eleni Foureira. Dy artistët me origjinë shqiptare, bashkëpunuan në 2019 për këngën me titull “Loquita” ku u vu re kimia mes tyre e po ashtu nuk munguan dyshimet se mes këngëtarëve ka patur diçka më shumë se miqësi.

I ftuar në “Më lër të flas”, Calydee tha se me Elenin nuk ka pasur asnjëherë romancë. “Kjo nuk është hera e parë që ndodh. Sa herë që mund të kesh një bashkëpunim, të shohin e të bëjnë fotografi, dhe portalet e nxjerrin sikur je me atë”-u shpreh ai.

 

1 Komente

  1. G
    Goni kurvari

    surrati si transe

    Lini një Përgjigje