FOTOT: Irina Shayk "ndriçon" po aq sa dielli me bikinit e verdha

5 Gusht 2022, 17:16Lifestyle TEMA

FOTOT: Irina Shayk "ndriçon" po aq sa dielli me bikinit e

Ajo është e famshme për pamjen e saj mahnitëse dhe fizikun e lakmueshëm.

Dhe të enjten (4 gusht), Irina Shayk ekspozoi fizikun e saj të supermodeles me bikini të verdha neoni gjatë një dite relaksuese plazhi në Ibiza të Spanjës.

36-vjeçarja e Vogue nga Rusia shfaqi belin e saj të hollë dhe këmbët e tonifikuar në setin e rrobave të banjës pa rripa.

Bikini me tanga ia ekspozonte trupin e saj të zbukuruar në palestër në të gjithë shkëlqimin e tij, ndërsa ajo shijonte ditën me diell.

Irina shkoi me fytyrë të freskët dhe pa makijazh teksa mbante një palë syze dielli të zeza që i mbronin sytë.

Në fillim të këtij viti, gjatë një interviste për “Vogue” britanike, Irina foli për fillimin në industrinë e modelingut në moshë të re dhe se shkoi në Paris për të modeluar kur ishte 19-vjeçare.

“Ishte një apartament me tetë modele që ndanin dy banja”, shpjegoi ajo.

Ndonëse nuk fitonte shumë para dhe disa ditë nuk kishte mundësi të hante, Irina shtoi: “Ishte koha më e bukur që kam kaluar ndonjëherë”.

Ajo gjithashtu tregoi se i qëndroi besnike asaj që ishte dhe nuk ndoqi standardet e shoqërisë për të humbur shumë peshë për të qenë modele.

“Nuk ndjeva presion për të humbur kilogramë dhe për të ngjyrosur flokët dhe gjithmonë, ende tani, i qëndroj asaj. Mendoj se industria po ndryshon për mirë”, tha modelja ruse.

Modelja u shpreh edhe për lidhjen e saj të kaluar me Bradley Cooper.

Të dy filluan të takoheshin në vitin 2015 dhe vajza e tyre, Lea, lindi dy vjet më vonë në 2017. Në vitin 2019, Irina dhe Bradley u ndanë.

Lexo po ashtu:
Irina Shayk akuzohet për mbështetje të Rusisë në luftën me Ukrainën
Irina Shayk akuzohet për mbështetje të Rusisë në luftën me Ukrainën
Megjithatë, ish-çifti ende qëndrojnë në kontakt për të qenë prindër të mirë për vajzën e tyre.

“Jeta pas Bradleyt është padyshim reflektuese dhe mendoj se në të gjitha marrëdhëniet e mira ju sjell më të mirën dhe më të keqen, është thjesht natyra e një qenieje njerëzore”, tha ajo.

 

Lini një Përgjigje