FOTOT: Wanda Nara nuk njeh limite, pozon krejtësisht e zhveshur nga Ibiza

5 Gusht 2022, 15:49Lifestyle TEMA

FOTOT: Wanda Nara nuk njeh limite, pozon krejtësisht e zhveshur nga Ibiza

Wanda Nara po relaksohet këto ditë përgjatë Ibizas.

Së fundmi aja ka pozuar nga jahti dhe buzë detit 'topless' dhe me bikini duke vënë në pah format bombastike. 

Pak ditë më parë në media dolën disa biseda private ku ajo dëgjohej të thoshte se po divorcohej nga Mauro Icardi. 

 

2 Komente

 1. K
  Kur kerkojme nje lopë

  LOPE . perverse femer koti, !

  1. J
   Jorgo

   prandaj e qit cicat se do ndonje l...qe tj? aq sa te jane var a Vanda s'ta var me kush

   Lini një Përgjigje