FOTOT: Gjysmë e zhveshur, Demi Rose ngre temperaturat me pozat nga Mykonos

6 Gusht 2022, 11:10Lifestyle TEMA

FOTOT: Gjysmë e zhveshur, Demi Rose ngre temperaturat me pozat nga Mykonos

Modelja britanike Demi Rose di se si ti kënaqë rreth 20 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo poston vazhdimisht foto "të nxehta", madje nuk nguron të pozojë edhe tërësisht e zhveshur.

Së fundmi, ajo ka kaluar disa ditë pushimi në ishullin lukzos të VIP-ave në Mykonos të Greqisë dhe ka "tronditur" Instagramin me fotot e saj.

Modelja britanike ka pozuar në shkallët e bardha me një palë bikini të veçanta ku gjoksin e ka pothuajse tërësisht nudo. 

"Ora e artë" shkruan Demi Rose krahas fotove ku ka ekspozuar format bombastike. 

 

2 Komente

 1. P
  Pickaxhiu

  Joooooo !!!!!!! Kush e qi kete mor aman

  1. R
   ROÇKODAN

   Takohu dhe me demin tone piçkemadhen Alesiabami

   Lini një Përgjigje