FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare sfidon moshën dhe “çmend” rrjetin

6 Gusht 2022, 09:40Lifestyle TEMA

FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare sfidon moshën dhe

Ledina Çelo ka qenë një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Prej vitesh tashmë ajo është tërhequr nga muzika dhe është fokusuar veç tek jeta personale.

Por së fundmi ajo gjithmonë e më shumë po bëhet lajm, për fotot provokuese që poston.

Edhe pse tashmë i ka kaluar të 45-at, Ledina është në një formë të shkëlqyer fizike dhe konkurron me vajzat 20-vjeçare.

16 Komente

 1. p
  plazhisti

  Diku i kam pare keto bythe nga afer por s'po me kujtohet!

  1. B
   Ben Dervishi

   Ti duhet te jesh Armand Duka o plazhist. Qerrata tu kujtuan menjehere byçat e Çelos

   1. G
    Gopisti i NSHRAK-ut

    Bythkat si ato të tuat/ Jo nuk gjenden në dynjaaa/ Lum ai qi ka shijuar/ Frikë nga vdekja nuk kaa/ ... Dikur u këndohej syçkave... Vaj me det ku kemi përfunduar ...

     1. N
      Nari

      Shyqyr qe u bere i gjalle o gopist,se na kish mare malli per vjershat e tua !

    1. K
     Kritiku

     Ore gazetar shpellar, ti kujton se ke te besh me ato femra-burra qe je rritur? Tani qe po shikon nje femer normale te duket sikur ke lindur edhe nje here dhe na i sjell ne keto gjera. Na e shpifet me te tilla percaktime si ".... e njohur...".

     1. H
      Hajdari

      Ledina Celo kengetare e famshme?! Hahaha! Ne te vertete ajo ka qene dhe eshte akoma nje femer seksi e famshme, nuk gjendet ne dynja, lum kush e ka provuar frike nga vdekja nuke ka!

      1. 1
       19

       Idjot qeke martuar me burre ti vllaj dhe te duket kjo der pidhi .mor kokra e debilit .

       1. a
        albi

        Obobo keta qe bejne sikur shkepin nje nate Rihanen e nje nate Dua Lipan...

       2. t
        tony

        Kurva kurva kurva gazeta tema gazete kurvash dhe kurvaresh.

        1. D
         Doni

         Neveri neveri per kete artikull.

         1. N
          Noc Matrapiku

          Ustalleshe e vjeter!

          1. L
           Leo

           Qe ne fotografine e pare duket qe ja ze te bukur.

           1. M
            Milano Moda ...Kashar

            S ka thene kot i pari,paç fatin e kurves.Beri ca beri ketej, andej e gjeti big bosin...

            1. P
             Prifti i varfer katolik

             Ka cmendur vehten.Rrjeti tallet me te.Shejket zgjedhin bythet

             1. M
              MASKARESHA

              E kujt i plasi. Femra si kjo jane pa tru. Ato prapanica coja atij qe te ka pjelle moj ruspi.

              Lini një Përgjigje