FOTOT: Moderatorja shqiptare “arratiset” në ishullin grek me të dashurin sipërmarrës

6 Gusht 2022, 13:30Lifestyle TEMA

FOTOT: Moderatorja shqiptare “arratiset” në ishullin grek me

"Ende vetëm”, ishte kjo përgjigjja që pak javë më parë dha Alesia Bami për jetën e saj private. 

Por vetëm pak ditë më parë, moderatorja u shfaq në ishullin e Mikonos, ku dhe nuk u kursye të publikonte foto nga pushimet e saj luksoze. Por natyrisht që në këto ditë të nxehta ajo nuk ka qenë vetëm, madje as me mikeshat.

Nga burime pranë saj kemi mësuar se prezantuesja ka kaluar 1 javë të nxehtë me të dashurin e saj në Mikonos. Partneri i Alesias nuk është një personazh i njohur për mediat, megjithatë në botën e biznesit është një emër mjaft i lakuar.

Çifti ka vendosur t’i shmanget syrit të publikut, por edhe të shijojnë pushimet në një nga destinacionet më luksoze të Europsë, por jo vetëm. Në shtetin fqinj, ajo ka publikuar disa foto në “Instagram” nga ishulli i sa famshëm aq edhe i shtrenjtë ku dhe shumë futbollistët kalojnë pushimet e tyre në vitet e fundit.

 

2 Komente

  1. S
    Sali Non Grata

    Kjo budallaqia jone qe eshte si lope ,ka shkuar ne Mykonos per tu konkuruar me Demi Rose

    Lini një Përgjigje