FOTOT/ Revoltohet moderatorja shqiptare: Boll u morët me mitrën time

6 Gusht 2022, 19:20Lifestyle TEMA

FOTOT/ Revoltohet moderatorja shqiptare: Boll u morët me mitrën time

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më të komentuar në showbiz. Që prej nisjes së romancës brenda shtëpisë së “BBVIP” dhe deri më tani, dyshja i kanë treguar publikut dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

E teksa tashmë çifti po përjetojnë prej muajsh lidhjen e tyre të dashurisë, shumë thashetheme qarkulluan kohëve të fundit se moderatorja ishte në pritje të ëmbël dhe ky lajm tashmë ka rezultuar i vërtetë.

Sipas burimeve për “Prive.al”, Einxhel dhe partneri i saj do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë, kjo pasi ish-banorja është në javën e 16-të të shtatzënisë.

Dhe pse lajmet qarkullonin poshtë e lartë se çifti ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë, Einxhel i ka hedhur gjithmonë poshtë këto aludime. Megjithëse duhet të themi se fotot e fundit të publikuara nga moderatorja në profilin e saj në “Instagram” kanë ngjallur dyshime pasi Shkira shihet më pak provokuese me fotot e saj duke mbuluar pjesët e trupit, veçanërisht barkun.

Teksa ky lajm nisi të qarkullojë në media, dyshja ishin duke pushuar në Ulqin të Malit të Zi. Pasi u arratisën për 1 javë në Turqi, ata gjetën kohë të shkëputeshin edhe disa ditë në Ulqin.

Por teksa të gjithë sytë ishin te ky çift, Einxhel, jo vetëm që nuk konfirmoi asgjë, por zgjodhi të ironizojë mediat që publikuan lajmin. Ajo ka zgjedhur t’u përgjigjet të gjithëve përmes disa postimeve në “Instastory”.

Ish-banorja e BBV publikoi disa fragmente të shkëputura nga filmi “14 vjeç dhëndër”, ku familjarët zbuluan se Marigoja nuk ishte në pritje të një fëmije me Gjinon, ashtu siç pretendonte, por pas kësaj problemi ishte se “bota” nuk do ta besonte se gjithçka ishte një gënjeshtër e nuses së shtëpisë.

Fragmentet e shkurtra ajo i ka shoqëruar edhe me shkrime që lidhen me lajmet dhe komentet që qarkulluan.

Në një story të fundit Einxhel, e cila duket se është duke u argëtuar me situatën e krijuar shkruan: “Përpiquni të mos flisni me bindje në emër të mitrës personale të trupit tim”.

24 Komente

 1. S
  Sulo

  “Mitres personale te trupit tim” …… Ku I gjeni keto copa mishi me dy sy…. Prezantuese qe sdine te lidhin dy fjale! Prandaj eshte ky vend ne kete fare dite se mbizoteron pordha e injoranteve, njerez qe ne jete vete skane lexuar kurre ndonje liber

  1. I
   Illyrian

   Tingëllon “interesante” kur thotë diçka që nuk e kupton as vetë!

  2. k
   katarakti

   Pse i bën publike fotot ti?! Pse nuk i mban në albumin e shtëpisë, por poston për miletin shalët, gjoksin dhe bythët?! Dhe pastaj thua mos u merrni me mitrën time! Po të jetê për mua unë e ndalonja fare këtë rubrikën e kurvave që Mero e ka kaq qef, Style! Personalisht njerëzit si puna jote, o e të dashurit tënd, nuk më hyjnë fare në punë. As i njoh dhe as dua t'i njoh. Marrja me ju ështê fyerje për intelektin e çdo njeriu normal. Ju jeni thjesht çingijet e shekullit të 21-të. Gjëra pa vlerë.

   1. A
    Antipatrea

    E po mbuloje edhe ti një çikë të shkretën !!! Shpirt kemi edhe ne ...

    1. J
     Jimi

     Po ti per cfare e ke nxjerre ne shesh dhe ne mixhlis, qe mileti mos te merren me p....n tende !? Po ti kote po ben gjithe kete mundim !?

     1. T
      Tajari nga Peshtani

      Femra jo vetem idiote pir edhe super kurva qe u jepet kaq hapësire mediatike kjo eshte e tmershme. Se si mund ti thuhet qe kjo laraska Einxhel Shkira me kete pabuksin tjeter qe enden rrugeve per nje sufllaqe 'gjeten kohe te shkeputen per ne Ulqin" eshte injorance edge e gazetes TemA.

      1. ?
       ????????????????????????

       super pidhe eshte per sex eshte tmerr kjo

       1. r
        romir

        Sa kova mut ka honger ne Dubai kjo mostra....

        1. S
         Stanic

         Pra qenka e vertete…..si cduket mileti e dika te sakte se c’ndodh me mitren personale ´ i thencin’ te kesaj super inteligjences BUDALLE femer

         1. A
          Arben

          Mos nxir mitren apo preset e tjera ne TV apo mjeket sociale dhe te jesh e sigurt qe nuk do merret njeri me Mirren apo bythen tenp pjeer ojsede. Kur nxjer bythen apo pjese te tjera merr edhe para per edhe dru. Eshte pjese e biznesit. Po nuk te pelqen beje si ne qe nuk nxjerim fare foto

          1. d
           dashamiri

           Enxhi me shqetesove cfare ka mitra jote, eshte care shume, ska kirurg aty ku jeton,shko ke kepucari ta beje me zinxhir fundja

           1. L
            Luka

            Prostituta don vemendje

            1. M
             Miradije Hoti

             Kaksi ja hangt karin Albin Kurtit mretit te shqipetaris.

             1. H
              Hot miradiu

              O trapushi me emrin Miradi,shqiptaret e shqiperise Albin nevojtoren nuk e pranojne as per fsheshaxhi e jo me mbret.Mblidhni o idiote trute shkoni pallohuni me DSerbin se sju del shpirti prej tij

              1. Y
               Ylli

               Ore hoti po flasim per pidh ketu e lexon ??

               1. M
                Miradije,shko lepije!

                Miradije, kaq shume te paska shiju [email protected] i kok cepshit Alëpin krujtit sa mendon se edhe mund ta hash? Sa per mbret te shqipetareve harroje, bejeni mbret ju turqit e kosoves po e deshet, ne Shqiperi e provoi dhe iku me bisht ne shalë!

               2. Y
                Ylvie

                Sa vulgare te cileson kjo shprehje por idene mire e ke, kujt i plasi!

                1. A
                 Andi

                 Shurranjose dylekshe ca ma sillni lajme per kshu kellirash

                 1. B
                  Borxhliu " faqeziu" 500 mld.

                  Lejeni gocen rehat ajo punen e vet e bon. Me pelqeu Sulo kur thote : Ne jeten e vet s'kan lexuar ndonje liber.

                  1. B
                   Borxhliu " faqeziu" 500 mld.

                   Lejeni gocen rehat ajo punen e vet e bon. Me pelqeu Sulo kur thote : Ne jeten e vet s'kan lexuar ndonje liber.

                   1. S
                    Shtatezania

                    Nuk po merren me M...... tende, por po supozojnë se jeni shtatezene, dhe kjo nuk eshte ndonje gje e keqe, cdo femer mezi e pret kete lajm. Nuk ke pse i ofendon komentuesit se ti vete ben poza seksi, duke mbuluar barkun si rastesisht, ku te le vete te dyshosh.

                    1. M
                     Mandi

                     Gopi jot era gjiz. Ska ngel larask pa na ca trapin ne kte gjiriz

                     1. N
                      Niku

                      Mitra jote vje era gjiz ca na ca shume trapin

                      1. F
                       FATMIRI

                       RRAC E DHJER KURVASH????????

                       Lini një Përgjigje