FOTOT: Emily Ratajkowski dhe Tina Kunakey "përvëlojnë" rrjetin me pozat në bikini

10 Dhjetor 2023, 13:00Lifestyle TEMA

FOTOT: Emily Ratajkowski dhe Tina Kunakey "përvëlojnë"

Fotot seksi me mbathje braziliane të postuara nga Emily Ratajkowski me Tina Kunakei kanë marrë më shumë se gjysmë milioni ‘Like’, që në orët e para të publikimit të tyre.

Dy modelet kanë kaluar kohë së bashku në një plazh dhe kanë pozuar pranë njëra-tjetrës me rroba banje.


Ratajkowski dhe ish-bashkëshortja 27-vjeçare e Vincent Cassel nxjerrin në pah trupin e tyre të tonifikuar.

 

2 Komente

 1. G
  Gomari i babatasit

  Tani nga pamjet e bytheve ne nuk e marrim vesh se cila eshte njera e cila tjetra.

  1. H
   Hasan

   Bukur pune bythe

   Lini një Përgjigje