VIDEO LAJM: Familja Berisha nën hetim, nusja kërcen me këngë ruse

9 Dhjetor 2023, 10:03Lifestyle TEMA

VIDEO LAJM: Familja Berisha nën hetim, nusja kërcen me këngë

Ndërsa familja Berisha është përqëndruar për të mbrojtur skandalin e dhëndërit të Sali Berishës, Jamarbër Malltezi i akuzuar për korrupsion dhe pastrim parash si dhe me bllokimin e pasurive marramendëse, nusja e djalit të Berishës duket nuk e vret mendjen shumë.

Armina Mevlani, bashkëshortja e Shkëlzen Berishës është fokusuar në rrjetet sociale, ku po ndjek trendet e fundit. Blogerja ka publikuar në Tik Tok një video, ku shfaqet duke kërcyer me një këngë ruse. 

Me sa duket, Armina ka të tjera 'probleme', ndryshe nga familja.13 Komente

  1. T
   Tarras-Bulba

   Rroft Karmina!

  2. R
   Roberto

   Hahahah po nuk duhet te cuditeni ju. E kam thene une qe :-"Fshati digjet dhe Armina krihet"

   1. m
    milto

    Sipas kesaj video diçitura e saj eshte :Fshati digje dhe k...a krihet!Qenka tu kercy me Sasen e Munikes!

    1. D
     Drini

     Sharrabajge qe q.het me gjithe dynjane po jo me shkerdhen sypeshkaqenin

      1. Z
       Zogu

       Po kjo tra la la esht cupe vogel merr burre me femije i morri leftate pa ato sri dot se do tunde vithet .

       1. S
        Sllobodanka

        Pse i hiqni komentet?!

        1. Y
         Yp xhixhi yp xhixhi

         Kush e di sa pasuri i kane hedhur mi vete kesaj goces familja kriminale e ajo pret ishallai futin te gjithe si nongrada burg qe ti shijoje vete Armina se si thone fshati digjet po ajo krihet .

         1. O
          Olimpia [email protected]

          Sala ne Fier me ca varfanjake, Armina defrehet neper bote.

          1. .
           .ickaxhiu

           Ah mor sali ca fate ke mor qerrata.

           1. F
            Fredo

            Kjo smbahet or lal. Kjo kërcen në majë të arit e jo më në maj të mullarit.

            1. L
             Lasgushi

             Bën mirë,Shkëlzeni,që shfrytëzon kohën.Sepse diey tënketë çfarë të kujtojë,kur të ngrejë sapunin në dushet e Burgut.

             Lini një Përgjigje