FOTO: Të pasmet në pah, ‘kukulla amerikane’ një parajsë për sytë dhe mendjen

8 Dhjetor 2023, 14:02Lifestyle TEMA

FOTO: Të pasmet në pah, ‘kukulla amerikane’ një

Modelja Cindy Prado, e cila konsiderohet si një femër me trup pa të meta dhe sipas shumëkujt si pronare e të pasmeve më seksi në botë, tërhoqi vëmendjen edhe njëherë me fotot provokative.

Bukuroshja nga Miami kishte veshur bikini rozë që i nxirrnin në pah në mënyrë perfekte të gjitha atributet magjepsëse dhe flirtoi me vetëbesim për kamerën.

Fotografitë e saj janë një parajsë për sytë në çdo kuptim dhe prej vitesh janë bërë një sensacion i vërtetë në internet.

 

2 Komente

 1. L
  Lymi tymi

  Çfare flisni o legena, qëllim i jetës suaj: ha e llupë, duke u majmur si derra dhe bythet e grave! Nuk latë laraska pa nxjerr këtu e duke llomotitur se po “djegin” rrjetin. Jeni bërë si hasani i grave.

  1. I
   Ilir

   Ore nuk po e kuptoj, çështë gjithë kjo mani dhe fiksim pas bythëve kur natyra e ka krijuar vetëm 1 organ me 2 funksone riprodhimi dhe nxjerja jashtë e lëgjeve dhe ai është i vetmi uniku p....., ndërsa bytha ka vetëm një funksion dhe ai është më pak fisniku nga të gjitha finksionet e tjera që kryen një organizëm i gjallë??????

   Lini një Përgjigje