FOTOT: Megan Fox befason fansat me foton pa grim, reagojnë fansat

19 Prill 2024, 15:24Lifestyle TEMA

FOTOT: Megan Fox befason fansat me foton pa grim, reagojnë fansat

Aktorja 37-vjeçare Megan Fox ka publikuar së fundmi në foto në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet e veshur me reçipeta të zeza dhe pizhame të kuqe, teksa ndodhet para pasqyrës duke fotografuar veten.

Me flokët ngjyrë blu, ajo shihet pa grim. Ndonëse ka një tendencë në rritje të të famshmëve që tregojnë fytyrat e tyre pa grim, fotoja e yllit të ‘Transformers’ tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi aktorja zakonisht mban një grim të rëndë që i vë në pah sytë e saj blu.

Gjithashtu, prej disa kohësh ajo eksperimenton me nuanca të ndryshme të theksuara në flokët e saj, duke i dhënë përparësi tonaliteteve të kuqërremta.


Fotografia e Fox-it pati komente të ndryshme në Instagram, pasi shumë fansa nuk e kishin parë kurrë atë si natyrale. "Më pëlqen kjo foto. Është kaq e vërtetë. Ne kemi nevojë për më shumë si kjo!", tha një përdorues. “Ajo është e lezetshme edhe pa grim”, ka shkruar një ndjekës.

“Më mirë pa grim, dukesh shumë më natyrale”, shtoi një tjetër përdorues i Instagramit. Kishte edhe të tjerë që thanë se nuk e njihnin pa grim dhe e krahasuan me personazhe të tjerë të famshëm, veçanërisht me Kim Kadashian.

“Ti nuk je Megan” apo "Kush është kjo?" vuri në dukje një tjetër e përdorur. "Kjo nuk duket aspak si Megan Fox. Inteligjenca artificiale është përsëri në të”, tha dikush tjetër. “Mendova se ishte Kim Kardashian”, ishte një koment tjetër.

Lini një Përgjigje