FOTOT/ Moderatorja seksi provokon me pozat në bikini minimaliste

4 Dhjetor 2023, 12:58Lifestyle TEMA

FOTOT/ Moderatorja seksi provokon me pozat në bikini minimaliste

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë e suksesshme.

Bukuroshja meksikane, e cila është edhe një prezantuese moti dhe një moderatore e suksesshme ka një audiencë të gjerë që e ndjek.

Garcia publikon shpesh foto në rrjetet e saj sociale, të cilat janë mjaft të pëlqyera.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, ku na shfaqet tejet provokuese me bikini të zeza, teksa pozon e mbështetur në një mur.

 

 

2 Komente

 1. f
  fshatari rrockegunge

  e dashka karin nga mbrapa, ne kembe ose doggy style

  1. L
   Lexhenda

   Nuk ka bikini minimaliste. Kjo eshte fjale e shpikur nga ju. Perdorni fjalet bilini ose tanga dhe kaq se na lodhet

   Lini një Përgjigje